Breaking News:


Trainingstijden

Leeftijdsindeling: Het atletiekjaar loopt van 1 november t/m 31 oktober.
Onderstaande indeling geldt tot 1 november 2017. Een jeugdlid zit daarna in een volgende groep.

  De baantrainingen gaan het hele jaar door, ook in de (school) vakanties.
  Trainingen rond feestdagen? Bekijk de Agenda (rechter kolom) of de nieuwsberichten.

 

1. Baanatletiek
    Minipupillen t/m senioren

2. Specialisaties
    A-atleten
    Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

3. Recreanten midden en lange afstand
    Vijf groepen

 

1. BAANATLETIEK
Pupillen en Minipupillen

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Minipupillen
2010
 Pupillen C
2009
 Pupillen B 2008
 Pupillen A1
2007
 Pupillen A2 2006

 

Dag   
Tijdstip            
Trainer(s)
 Ma  18:00 - 19:00
 Mini   :    Mark / Silvia
 Pup C:   Joost / Leila
 Pup B:   Jan / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick
 Wo  18:00 - 19:00
 Mini   :    Mark / Silvia
 Pup C:   Joost
 Pup B:   Jan / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick
 Za *  10:00 - 11:00
 Mini:      Silvia
 Pup C:    Leila, Jerinyo
 Pup B:   Jan  / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick

* Let op: Ongeveer 8 keer per jaar is er op zaterdag geen training.
Dan gaan alle pupillen naar de cross- of baancompetitie.
Hier vind je de data van deze wedstrijden.



Junioren C, D

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Junioren D1
2005
 Junioren D2 2004
 Junioren C1 2003
 Junioren C2 2002

 

Dag   
Tijdstip            
Trainer(s)
 Ma  18:00 - 19:00
 Junioren D: Twan / Tabi / Jerinyo
   19:00 - 20:00
 Junioren C: Twan / Joost / Jesse
 Wo  18:00 - 19:00  Junioren D: Twan / Tabi / Jerinyo
   19:00 - 20:00
 Junioren C: Twan / Joost / Jesse
 Do  19:15 - 20:30
 Ferry / Sander



Junioren A, B, Senioren en Masters

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Junioren B1
2001
 Junioren B2 2000
 Junioren A1 1999
 Junioren A2 1998
 Senioren 1997
 Masters 1982

 

Dag   
Tijdstip            
Trainers + assistenten
 Ma   19:15 - 21:00
  Ruud + Joost
 Do   19:15 - 21:00   Ruud + Joost
 Za   11:00 - 13:00   Vincent

(Terug naar boven)


2. SPECIALISATIES
A-atleten

Dag   
Tijdstip             
Trainer(s)
 Di
 18:45 - 19:45
 Gerda / Theo


Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

Groep                 
Dag          
Tijdstip             
Trainer(s)
 Jeugd Mila (A/B)
 Do  19:30 - 21:00
 Sander / Ferry
 Mila 1
 Di en Do
 19:30 - 21:00
 Sander / Ferry / Peter
 Mila 2  Di en Do  19:00 - 20:30  Sander / Ferry / Peter
 Mila 1 en 2
 Za  10:00 - 11:15
 Sander



3. RECREANTEN MIDDEN EN LANGE AFSTAND

Groep                
Dag           
Tijdstip             
Trainer(s)
 Recreanten 1
 Di
 18:00 - 19:30
 Ton
 Recreanten 2
 Di en Do
 19:00 - 20:30  René / Paul
 Recreanten 3
 Di en Do
 19:30 - 20:45
 Machiel
 Recreanten 4
 Wo  18:15 - 19:15
 Gert-Han
 Recreanten 5
 Za  10:00 - 11:00
 Peter / Hubert

(Terug naar boven)


Aanmelden als lid


Laatste nieuws

23-06-2017

Senioren competitie 3e ronde

Lees meer...

10-06-2017

Zilver voor Bert Schalkwijk en brons voor Rachid Mohammadi

Lees meer...

29-05-2017

Senioren competitie 2e ronde

Lees meer...


Agenda

08-07-2017, 11:00 uur

Kamp Pupillen/Junioren DC

10-07-2017, 18:00 uur

Onderlinge meerkamp 2e ronde

11-09-2017, 18:00 uur

Onderlinge meerkamp 3e ronde

Facebook
Top

Ogenblik a.u.b. ...