Breaking News:


Trainingstijden

Leeftijdsindeling: Het atletiekjaar loopt van 1 november t/m 31 oktober.
Onderstaande indeling geldt tot 1 november 2018. Een jeugdlid zit daarna in een volgende groep.

  De baantrainingen gaan het hele jaar door, ook in de (school) vakanties.
  Trainingen rond feestdagen? Bekijk de Agenda (rechter kolom) of de nieuwsberichten.

 

1. Baanatletiek
    Minipupillen t/m senioren

2. Specialisaties
    A-atleten
    Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

3. Recreanten midden en lange afstand
    Vijf groepen

 

1. BAANATLETIEK
Pupillen en Minipupillen

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Minipupillen
2011 of later
 Pupillen C
2010
 Pupillen B 2009
 Pupillen A1
2008
 Pupillen A2 2007 

 

Dag   
Tijdstip            
Trainer(s)
 Ma  18:00 - 19:00
 Mini   :    Mark / Silvia
 Pup C:   Joost / Leila
 Pup B:   Jan / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick
 Wo  18:00 - 19:00
 Mini   :    Mark / Silvia
 Pup C:   Joost
 Pup B:   Jan / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick
 Za *  10:00 - 11:00
 Mini:      Silvia
 Pup C:    Leila, Jerinyo
 Pup B:   Jan  / Ghalia
 Pup A1: Jesse / Hugo
 Pup A2: Kim / Roderick

* Let op: Ongeveer 8 keer per jaar is er op zaterdag geen training.
Dan gaan alle pupillen naar de cross- of baancompetitie.
Hier vind je de data van deze wedstrijden.



Junioren C, D

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Junioren D1
2006
 Junioren D2 2005
 Junioren C1 2004
 Junioren C2 2003

 

Dag   
Tijdstip            
Trainer(s)
 Ma  18:00 - 19:00
 Junioren D: Twan / Tabi / Jerinyo
   19:00 - 20:00
 Junioren C: Twan / Joost / Jesse
 Wo  18:00 - 19:00  Junioren D: Twan / Tabi / Jerinyo
   19:00 - 20:00
 Junioren C: Twan / Joost / Jesse
 Do  19:15 - 20:30
 Ferry / Sander



Junioren A, B, Senioren en Masters

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Junioren B1
2002
 Junioren B2 2001
 Junioren A1 2000
 Junioren A2 1999
 Senioren 1998 of later
 Masters 1983 of later

 

Dag   
Tijdstip            
Trainers + assistenten
 Ma   19:15 - 21:00
  Ruud + Joost
 Do   19:15 - 21:00   Ruud + Joost
 Za   11:00 - 13:00   Vincent

(Terug naar boven)


2. SPECIALISATIES
A-atleten

Dag   
Tijdstip             
Trainer(s)
 Di
 18:45 - 19:45
 Gerda / Theo


Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

Groep                 
Dag          
Tijdstip             
Trainer(s)
 Jeugd Mila (A/B)
 Do  19:30 - 21:00
 Sander / Ferry
 Mila 1
 Di en Do
 19:30 - 21:00
 Sander / Ferry / Peter
 Mila 2  Di en Do  19:00 - 20:30  Sander / Ferry / Peter
 Mila 1 en 2
 Za  10:00 - 11:15
 Sander



3. RECREANTEN MIDDEN EN LANGE AFSTAND

Groep                
Dag           
Tijdstip             
Trainer(s)
 Recreanten 1
 Di
 18:00 - 19:30
 Ton
 Recreanten 2
 Di en Do
 19:00 - 20:30  René / Paul
 Recreanten 3
 Di en Do
 19:30 - 20:45
 Machiel
 Recreanten 4
 Wo  18:15 - 19:15
 Gert-Han
 Recreanten 5
 Za  10:00 - 11:00
 Peter / Hubert

(Terug naar boven)


Aanmelden als lid


Laatste nieuws

01-10-2017

Nieuwe groepen, Nieuwe trainers

Lees meer...

25-09-2017

Priscilla Moorman fantastisch gepresteerd

Lees meer...

05-09-2017

Clubkampioenschappen 2017!

Lees meer...


Agenda

06-11-2017, 18:00 uur

1e Clubcross Pupillen

06-11-2017, 18:15 uur

1e Clubcross Junioren

06-11-2017, 18:15 uur

1e Clubcross Junioren

07-11-2017, 19:30 uur

1e Clubcross Senioren & A-Atleten

11-12-2017, 18:00 uur

2e Clubcross Pupillen

11-12-2017, 19:00 uur

2e Clubcross Junioren

12-12-2017, 19:30 uur

2e Clubcross Senioren & A-Atleten

Facebook
Top

Ogenblik a.u.b. ...