Breaking News:


Trainingstijden

Leeftijdsindeling: Het atletiekjaar loopt van 1 november t/m 31 oktober.
Onderstaande indeling geldt tot 1 november 2019. Een jeugdlid zit daarna in een volgende groep.

  De baantrainingen gaan het hele jaar door, ook in de (school) vakanties.
  Trainingen rond feestdagen? Bekijk de Agenda (rechter kolom) of de nieuwsberichten.

 

1. Baanatletiek
    Minipupillen t/m senioren

2. Specialisaties
    A-atleten
    Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

3. Recreanten midden en lange afstand
    Vijf groepen

 

1. BAANATLETIEK
Pupillen en Minipupillen

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Minipupillen
2012 of later
 Pupillen C
2011
 Pupillen B 2010
 Pupillen A1
2009
 Pupillen A2 2008

   

Junioren C, D

Leeftijdsgroep
Geboortejaar
Junioren D1
2007
Junioren D2 2006
Junioren C1 2005
Junioren C2 2004

 

 

Trainigstijden
Maandag 17:45 D jun Jesse + Andrew + Gerwin
17:45 C jun Kim
18:00 Mini + C Silvia + Jasper
18:00 B Mark + Leila
18:00 A1 + A2 Roderick + Alessio + Martijn
Woensdag 17:45 D jun Jesse + Andrew + Roderick
17:45 C jun Kim
18:00 Mini + C Silvia + Alessio
Donderdag 18:00 B Mark + Leila
18:00 A1 + A2 Roderick + Alessio
19:15 Mila CD jun* Ferry + Sander
Zaterdag 10:00 Mini + C Silvia + Leila
10:00 B Mark + Gerwin
10:00 A1 + A2 Roderick + Edwin
10:00 Verdiepingsgroep CD jun* Kim + Jasper

 

 

* Let op: Ongeveer 8 keer per jaar is er op zaterdag geen training.
Dan gaan alle pupillen naar de cross- of baancompetitie.
Hier vind je de data van deze wedstrijden.


Junioren A, B, Senioren en Masters

Leeftijdsgroep   
Geboortejaar
 Junioren B1
2003
 Junioren B2 2002
 Junioren A1 2001
 Junioren A2 2000
 Senioren 1999 en eerder
 Masters 1984 en eerder

 

Dag   
Tijdstip            
Trainers + assistenten
 Ma   19:15 - 21:00
  Ruud + Joost
 Do   19:15 - 21:00   Ruud + Joost
 Za   11:00 - 13:00   Vincent

(Terug naar boven)


2. SPECIALISATIES
A-atleten

Dag   
Tijdstip             
Trainer(s)
 Di
 18:45 - 19:45
 Gerda / Theo


Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

Groep                 
Dag          
Tijdstip             
Trainer(s)
 Jeugd Mila (A/B)
 Do  19:30 - 21:00
 Sander / Ferry
 Mila 1
 Di en Do
 19:30 - 21:00
 Sander / Ferry / Peter
 Mila 2  Di en Do  19:00 - 20:30  Sander / Ferry / Peter
 Mila 1 en 2
 Za  10:00 - 11:15
 Sander



3. RECREANTEN MIDDEN EN LANGE AFSTAND

Groep                
Dag           
Tijdstip             
Trainer(s)
 Recreanten 1
 Di
 18:00 - 19:30
 Ton
 Recreanten 2
 Di en Do
 19:00 - 20:30  René / Paul
 Recreanten 3
 Di en Do
 19:30 - 20:45
 Machiel
 Recreanten 4
 Wo  18:15 - 19:15
 Gert-Han
 Recreanten 5
 Za  10:00 - 11:00
 Peter / Hubert

(Terug naar boven)


Aanmelden als lid


Laatste nieuws

05-11-2018

Nieuwe groepen en tijden

Lees meer...

26-10-2018

Rosalie Teeuwen 2e bij het Nederlands Kampioenschap marathon

Lees meer...

10-09-2018

BERT SCHALKWIJK WERELDKAMPIOEN 10 KM

Lees meer...


Sponsor

Agenda

26-11-2018, 19:00 uur

Informatie bijeenkomst migratie team

08-12-2018, 10:00 uur

2e Clubcross

10-12-2018, 19:00 uur

Overleg Marathon Amsterdam

Facebook
Top

Ogenblik a.u.b. ...