Trainingstijden

Leeftijdsindeling: Het atletiekjaar loopt van 1 november t/m 31 oktober.
Onderstaande indeling geldt tot 1 november 2019. Een jeugdlid zit daarna in een volgende groep.

De baantrainingen gaan het hele jaar door, ook in de vakanties.
Trainingen rond feestdagen? Bekijk de Agenda!

 

1. Baanatletiek
    Minipupillen t/m senioren

2. Specialisaties
    A-atleten
    Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

3. Recreanten midden en lange afstand
    Vijf groepen

 

 

1. BAANATLETIEK
Pupillen en Minipupillen

Leeftijdsgroep    Geboortejaar
 Minipupillen 2012 of later
 Pupillen C 2011
 Pupillen B 2010
 Pupillen A1 2009
 Pupillen A2 2008

   

Junioren C, D

Leeftijdsgroep    Geboortejaar
Junioren D1 2007
Junioren D2 2006
Junioren C1 2005
Junioren C2 2004

 

 

Trainingstijden jeugd      
Maandag 17:45  D junioren Jesse + Andrew + Gerwin
  17:45  C junioren Kim
  18:00  Mini pupillen + C pupillen Silvia + Jasper
  18:00  B pupillen Mark + Leila
  18:00  A1 + A2 pupillen Roderick + Alessio + Martijn
       
Woensdag 17:45  D junioren Jesse + Andrew + Roderick
  17:45  C junioren Kim
  18:00  Mini pupillen + C pupillen Silvia + Alessio
       
Donderdag 18:00  B pupillen Mark + Leila
  18:00  A1 + A2 pupillen Roderick + Alessio
  19:15  Mila CD jun* Ferry + Sander
       
Zaterdag 10:00  Mini + C Silvia + Leila
  10:00  B pupillen Mark + Gerwin
  10:00  A1 + A2 pupillen Roderick + Edwin
  10:00  Verdiepingsgroep CD junioren   Kim + Jasper

 

 

* Let op: Ongeveer 8 keer per jaar is er op zaterdag geen training.
Dan gaan alle pupillen naar de cross- of baancompetitie.
 

 

Junioren A, B, Senioren en Masters

Leeftijdsgroep    Geboortejaar
 Junioren B1 2003
 Junioren B2 2002
 Junioren A1 2001
 Junioren A2 2000
 Senioren 1999 en eerder
 Masters 1984 en eerder

 

Dag    Tijdstip             Trainers + assistenten
 Ma   19:15 - 21:00   Ruud
 Do   19:15 - 21:00   Ruud

 

2. SPECIALISATIES
A-atleten

Dag    Tijdstip              Trainer(s)
 Di  18:45 - 19:45  Gerda / Theo


Wedstrijdgroepen midden en lange afstand

Groep                  Dag           Tijdstip              Trainer(s)
 Jeugd Mila (A/B)  Do  19:15 - 21:00  Sander / Ferry
 Mila 1  Di en Do  19:15 - 21:00  Sander / Ferry / Peter
 Mila 2  Di en Do  19:15 - 20:30  Sander / Ferry / Peter
 Mila 1 en 2  Za  10:00 - 11:15  Sander

 


3. RECREANTEN MIDDEN EN LANGE AFSTAND

Groep                 Dag            Tijdstip              Trainer(s)
 Recreanten 2  Di en Do  19:00 - 20:30  René / Paul
 Recreanten 3  Di en Do  19:30 - 20:45  Machiel
 Recreanten 4  Wo  18:15 - 19:15  Gert-Han
 Recreanten 5  Za  10:00 - 11:00  Peter / Hubert


 

© 2019 - AV Atos | G.J. Scheurleerpad 3 | 1025 WM Amsterdam | tel. (+31) (0) 20 637 06 84
Terug naar boven